Marsz Niepodległości 2018

W tym roku, tradycyjnie już, działacze Brygady Opolskiej ONR wybrali się do Warszawy, aby wspólnie uczestniczyć w Marszu Niepodległości. Nasi koledzy brali udział zarówno w Straży Marszu Niepodległości, jak i w samej kolumnie marszowej. Był to wspaniały weekend, którego zwieńczeniem był sam rekordowy Marsz. Zorganizowaliśmy również przejazd autokarowy z Opola, ułatwiając wielu Opolanom dotarcie tego dnia do Warszawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się swoją ciężką pracą do organizacji tegorocznego Marszu, który w naszej ocenie był godnym upamiętnieniem stulecia odzyskania niepodległości. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia zechcieli wspólnie świętować w Warszawie i godnie celebrować ten dzień. Jesteśmy przekonani, że sukces tegorocznego Marszu przełoży się na oddolne zaangażowanie w codzienną pracę na gruncie narodowym.

Nie pozwól by hasło tegorocznego Marszu Niepodległości “BÓG, HONOR, OJCZYZNA” pozostało wyłącznie sloganem. Dołącz do Obozu Narodowo-Radykalnego (LINK) i działaj wspólnie z nami dla dobra Narodu i Ojczyzny!

Za rok ponownie widzimy się w Warszawie!
Z narodowym pozdrowieniem
Chwała Wielkiej Katolickiej Polsce!